• Z życia grupy 2023/2024

• 10.11.2023

Przegląd Pieśni Patriotycznej

Podczas przeglądu przedszkolaki ze wszystkich grup odśpiewały wspólnie 4 zwrotki hymnu, następnie każda grupa zaprezentowała się indywidaulnie. W tym roku Biedroneczki zaśpiewały pieśń "Szara Piechota"

• 06.11.2023

Razem z Azorkiem poznajemy wybrane kraje UE - Polska!

W tym miesiącu cały tydzień był poświęcony naszej Ojczyźnie!

• 30.10.2023
            • Szkoła Pamięta

Nasze przedszkole już po raz piąty bierze udział w tej akcji oragniazowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, w ramach której dzieci między innymi  zostały zapoznane z lokalnymi bohaterami a także były na cmentarzu, aby posprzątać groby i uczcić pamięć naszych lokalnych bohaterów przy pomniku.

• 20.10.2023

Dzień Pieczonego Ziemniaka!

Po raz drugi w naszym przedszkolu ochodziliśmy dzień Pieczonego Ziemniaka! Na dzieci czekały zawody, zagadki oraz ziemniaczek z ogniska smiley

• 16.10.2023

Razem z Azorkiem poznajemy Niemcy!

Trzeci tydzień października upłynął nam pod hasłem "Niemcy - nasi sąsiedzi"

• 04.10.2023
            • Dzień Ochrony Zwierząt

4 Października obchodziliśmy Dzień Ochrony Zwierząt! Tego dnia dzieci poznały zasad opieki nad domowymi pupilami, jakie zadania pełnią psy ratownicze oraz miały okazję opowiedzieć o swoich zwierzątkach. Dodatkowo tego dnia dzieci miały możliwość przyprowadzić swoje pupile do przedszkola!

• 03.10.2023

Spotkanie z policjantem!

Przedszkolaki poznawały zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz poruszania się przy drodze.

• 02.10.2023

Dzień Chłopaka!

Samych uśmiechów i spełnienia marzeń dla naszych chłopców!

• 29.09.2023

Rewia na lodzie

Grupy Biedronki oraz Żabki udały się na wycieczkę do Areny Gliwicę aby obejrzeć rewię na lodzie pt.
              "Niezwykłe przygody Sidbada Żeglarza"! To był bardzo emocjonujący dzień, pełen zachwytów.

• 27.09.2023

Zawody Sportowe!

Z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu odbyły się zawody! Biedronki kontra Żabki. Przewagą 1 punktu wygrała grupa Żabek! Wielkie brawa laugh

• 25.09.2023

Sprzątanie Świata

Biedroneczki wyruszyły w okolice przedszkola, aby zadbać o porządek!

• 20.09.2023

Dzień Przedszkolaka

Wszytskiego Najlepszego dla wszystkich przedszkolaków z grupy Biedronki heart Ten dzień Świętowaliśmy w sali zabaw "Bawilandia". Bilet wstępu grupa wygrała w kampani "Rowerowy Maj" za najlepszą frekwencję!

• 15.09.2023

Dzień Kropki!