• 03.11.2022

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzisiaj ważne wydarzenie w grupie Misiów :) odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka:) wszystkie maluszki zostały prawdziwymi przedszkolakami :) gratulujemy :)

• 11.10.2022

JESIEŃ DŹWIĘKIEM MALOWANA

Dzisiaj odbyło się spotaknie z muzykami, którzy zapoznali dzieci z wybranymi instrumentami muzycznymi oraz zagrali piękny koncert, dzieci były zachwycone :)

• 04.10.2022

Misiaczki przygotowują sok :)

Dzisiaj Misiaczki samodzielnie przygotowywały pyszny i zdrowy sok warzywno-owocowy :)

• 04.10.2022

Światowy Dzień Zwierząt

4 października obchodzimy "Światowy Dzień Zwierząt". Dzień ten ma na celu uświafomienie dzieciom, że zwierzęta, które z nami mieszkają i które są obok nas, również mają swoje prawa. Zorganizowaliśmy również w przedszkolu wystawkę naszych pupili :)

• 30.09.2022

Dzień Chłopaka

Dzisiaj swoje święto obchodzą wszyscy chłopcy. Z tej okazji życzymy Wam wszystkiego najlepszego :)

• 23.10.2022

Dzień Pieczonego Ziemniaka

Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Pieczonego Ziemniaka. Była to wspaniała okazja do wspólnych zabaw na dworze, w których główną rolę grał oczywiście ziemniak :) świętowanie tego dnia skończyła wspaniała uczta, dzieci miały okazję zjeść pieczonego ziemniaka prosto z ogniska :)

• 20.09.2022

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dziś w przedszkolu wielkie święto,
              każdy o tym niech pamięta,
              gdy Przedszkolaki wszystkie świętują,
              od samego rana ich buzie się radują.
              My, Wasze panie, Wam dzisiaj życzymy,
              szczęścia i radości przez wszystkie godziny.

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W tym dniu towarzyszyło nam mnóstwo zabaw, tańców i pląsów przy muzyce. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku ;)

• 15.09.2022

DZIEŃ KROPKI

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania.

Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy. Tego dnia nasze zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami.

Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Dzieci uważnie wysłuchały opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, TALENT.