• 04.04.2024

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W tym dniu dzieci przeszły z niebieskimi tulipanami i rozdawały je napotkanym mieszkańcom, co było wyrazem naszej solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem.

• 22.03.2024

Światowy Dzień Wody

22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Wspólnie odkrywaliśmy tajemnice wody i jej znaczenie dla ludzi, roślin i zwierząt.

• 15.01.2024

Bal Karnawałowy

15 stycznia całe nasze przedszkole bawiło się na Balu Karnawałowym. Było mnóstow muzyki, zabaw, tańcow. wszyscy bawili się fantastycznie.

• 30.10.2023

Szkoła Pamięta

Nasze Przedszkole już po raz piąty bierze udział w Akcji Szkoła Pamięta organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, w ramach której dzieci między innymi zostały zapoznane z lokalnymi bohaterami, a także były na cmentarzu, aby posprząteć groby i uczcić pamięć naszych lokalnych bohaterów przy pomniku.

• 20.10.2023

Dzień Pieczonego Ziemniaka

Obchodziliśmy dzisiaj Dzień Pieczonego Ziemniaka. Dzieci wzięły udział w zawodach sportowych, rozwiązywały zagadki i na obiad jadły ziemniaki z ogniska.

• 17.10.2023

Jesienne spacery

Dziś obserwowaliśmy jesienne zmiany w przyrodzie.

• 16.10.2023

Razem z Azorkiem poznajemy Niemcy.

W trzecim tygodmiu października dzieci poznawały kolejny kraj UE - Niemcy.

• 04.10.2023

Światowy Dzień Ochrony Zwierząt

4 października obchodziliśmy Światowy Dzień oChrony Zwierząt. Dzieci przypominały sobie zasady opieki nad zwierzętami domowymi, poznały zwierzęta, które pomagają ludziom w różnych sytacjach. Dzieci opowiadały o swich zwierzętach domowych.

• 02.10.2023

Wszystkim Chłopakom życzymy samych uśmiechów i spełnienia marzeń!

• 29.09.2023

Rewia na lodzie

Grupa Żabek i Biedronek wybrała się do Gliwic na Przedstawienie "Niezwykłe Przygody Sindbada Żeglarza". To był wyjątkowy czas.

• 25.09.2023

Sprzątanie Świata

Nasze Żabki wyruszyły na sprzątanie okolicy naszego Przedszkola.

• 09.2023

Zajęcia outdoorowe

Jesienne prace plastyczne wykonane w naszym przedszkolnym ogrodzie.

• 20.09.2023

Dzień Przedszkolaka!

Dziś obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka! Z tej okazji życzymy wszystkim Dzieciom uśmiechu każdego dnia oraz spełnienia marzeń.

• 15.09.2023

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.

To święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji.