• Razem z Azorkiem poznajemy Grecję!

• W lutym przyszedł czas na podróż do malowniczej Grecji. Podczas całego tygodnia dzieci miały okazję do zapoznania się z symbolami narodowymi kraju, poznały zabytki, które warto zwiedzić. Jedną z największych atrakcji była czwartkowa kawiarenka. W tym dniu dzieci samodzielnie przygotowywały greckie potrawy, którymi z radością podzielili się z rodzicami.

• Ach ten bal!

• W tym roku wszystkie przedszkoalki bawiły się na balu karnawaływm pod hasłem "Czary i Magia". To była iście czarodziejska zabawa pełna gier i zabaw, tańców oraz wspólnego śpiewania. Dzieci miały okazję, również odkryć tajemnice czarodziejskich zaklęć i trików. Na zakończenie przedszkolaki mogły podziwać magiczne bańki mydalne!