• Wycieczka do Centrum Edukacji w Skoczowie

• PODRÓŻ DO WŁOCH

• W 3 tygodniu kwietnia realizowaliśmy nasz ciekawy program "Z Azorkiem poznajemy kraje UE". Tym razem wybraliśmy się do Włoch. To wyjątkowe państwo na południu Europy, mające charakterystyczny kształt buta. Ten  kraj to góry, morza, wulkany, wyspy. Dzieci  miały okazję poznać najbardziej ciekawe zakątki Włoch, a także śródziemnomorską kuchnię. Próbowały swoich sił w przygotowaniu pizzy  oraz innych włoskich potraw. Włochy są niezmiennie jednym z najchętniej wybieranych kierunków podróżniczych, ze wzglęgu na klimat, zabytki i  bogatą kulturę. Zapraszamy do naszej  galerii zdjęć.