•  Życzymy udanych wakacji!
          • Życzymy udanych wakacji!

• Życzymy  wszystkim, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Wypoczywajcie, realizujcie wakacyjne plany, rozwijajcie zainteresowania.Życzymy  wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi, nawiązania nowych wartościowych  przyjaźni.

Wróćcie w nowym roku szkolnym radośni, z zapasem sił do nauki, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań!

• POŻEGNANIE STARSZAKÓW

• W dniu 23 czerwca b.r. w Sali Koncertowej przy Szkole Muzycznej w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się uroczysta akademia  pożegnania starszaków!

• WIELKA WYPRAWA DO LASU

• W ramach projektu edukacyjnego "Za Zielonymi Drzwiami - edukacja leśna i outdoorowa" w dniu 21 czerwca b.r. przedszkole wybrało się pieszo na wyprawę do lasu. To były wspaniałe chwile dla wszystkich dzieci. Kreatywność i chęć odkrywania u młodych badaczy nie zna granic.