• Szlachetna Paczka

• Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy wsparli akcję Szlachetna Paczka i dołożyli swoją cegiełkę. Rodzina była przeszczęśliwa, bardzo wdzięczna i wzruszona. Nie spodziewała się tak licznych darów. Dzięki wszystkim darczyńcom z naszego przedszkola, rodzina będzie miała radosne święta i ich małe życzenia zostały spełnione. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w Szlachetnej Paczce i wybrać kogoś, komu możemy wspólnie pomóc.

• SPOTKANIE Z RATOWNIKAMI GÓRNICZYMI

• Z okazji zbliżającej się Barbórki mieliśmy zaszczyt gościć prawdziwych bohaterów - RATOWNIKÓW GÓRNICZYCH. Ratownicy przyjechali do przedszkola wielkim wozem bojowym, przybliżyli nam trudną i niebezpieczną pracę ratownika a także pokazali specjalny ubiór i sprzęt ratowniczy. Dzieci, w podziękowaniu, narysowały i podarowały piękne prace plastyczne, które wiszą teraz w specjalnym miejscu, gdzie każdy zastęp przyjeżdżający na swój dyżur może je zobaczyć. Dziękujemy Pani Marcie Barcik za zorganizowanie tego spotkania.